logo

YER

Çanakkale

TARİH

14 Aralık 2023

KATILIM

9 ÜLKE 17 KONUŞMACI

İÇERİK

3 OTURUM

7. YENİLENEBİLİR ENERJİ KOOPERATİFLERİ KONFERANSI

Avrupa ve Uluslararası Fonların Enerji Kooperatiflerine Etkisi

Troya Çevre Derneği ve UEDAŞ olarak, sizleri 7. Uluslararası Enerji Kooperatifleri Konferansı’na davet etmekten mutluluk duyuyoruz.

Troya Çevre Derneği olarak geçtiğimiz 6 yıldır, yenilenebilir enerji kooperatiflerini, enerji kurumlarını ve Türkiye’den ve dünyanın dört bir yanından uzmanları bir araya getirmek amacıyla yıllık bir konferans serisi düzenliyoruz. Amacımız, enerji kooperatiflerini güçlendirmek için bilgi paylaşımlarını ve işbirlikelerini teşvik eden bir platform oluşturmak. Her yıl farklı konulara odaklanarak uzman konuşmacıları davet ediyor ve işbirliklerini etkileyici örneklerle tanıtarak katılımcıları bilgilendiriyoruz.
Bu yıl, 14 Aralık’ta “MASTERPIECE” adlı UFUK AVRUPA proje ekibimizden, farklı ülkelerden ve kurumlardan katılımcıların yer aldığı, 1 günlük 7. Uluslararası Enerji İşbirlikleri Konferansı düzenliyoruz. Konferans, bu yıl Avrupa ve uluslararası fonların enerji işbirliklerine etkisine odaklanacak ve bu alandaki uzmanlığınızın etkinliğimize büyük katkı sağlayacağına inanıyoruz.

Deneyimlerinizi konferansımıza fiziksel veya sanal olarak katılarak bizimle paylaşmanızdan mutluluk duyarız.

Troya Çevre Derneği & UEDAŞ

Konferansın Kayıt linki: https://us02web.zoom.us/meeting/register/tZUuc-uuqzguHNz_alj_WUQuReSvukol9z3p


NEREDE ?

Çanakkale
Çanakkale Belediyesi Konferans Salonu, Merkez / Çanakkale

İLETİŞİM

Kemalpaşa Mah. Yalı Cad. 59 / 7 ÇANAKKALE


    Not: (*) işaretli alanlar doldurulması zorunlu alanlardır.